Kajaanin kaupunki

27.11.2018

Kajaanin kaupungin luottamusmiehet
 

pääluottamusmies

Irma Saxholm, p. 044 710 0252 (työ), irma.saxholm(at)kajaani.fi
toimipaikka: Kaukametsä, Koskikatu 2, Kajaani (työaikavaraus n. 1,7 pv/vko)

varapääluottamusmies

Virva Kaikkonen, vapaalla 15.3.2017–4.6.2018
Sijaisena työpaikkaluottamusmies Eira Piipponen, p. 044 294 4352, eira.piipponen(at)kao.fi


Sivistystoimiala / yleinen

luottamusmies

Terttu Pekkala, p. 044 710 0730, terttu.pekkala(at)edukajaani.fi

varatyöpaikkaluottamusmies

Virpi Kovalainen, p. 044 710 0779, virpi.kovalainen(at)edukajaani.fi


Sivistystoimiala / päivähoito

työpaikkaluottamusmies

Eeva Heikkinen, p. 050 406 6863 (oma), heikkineneeva(at)suomi24.fi

varaluottamusmies

Kaija Liimatainen, p. 050 468 7859 (oma, iltaisin), kaijaliimatainen644(at)gmail.com


Toisen asteen koulutusliikelaitos

työpaikkaluottamusmies

Eira Piipponen, p. 044 294 4352, eira.piipponen(at)kao.fi

varaluottamusmies

Juha Tuikka, p. 044 304 5962, juha.tuikka(at)kao.fi


Kajaanin Mamselli -liikelaitos

työpaikkaluottamusmies

Virva Kaikkonen, vapaalla 15.3.2017–4.6.2018
Yhteydenotot: ensisijaisesti pääluottamusmies Irma Saxholmiin tai työpaikkaluottamusmies Eira Piipposeen (molempien yhteystiedot yllä)