Kajaanin kaupunki

13.2.2021

Kajaanin kaupungin luottamusmiehet kaudella 2021-2022
 

pääluottamusmies

Irma Saxholm, p. 044 710 0252 (työ), irma.saxholm(at)kajaani.fi
toimipaikka: Kaukametsä, Koskikatu 2, Kajaani (työaikavaraus n. 1,7 pv/vko)

varapääluottamusmies

Eira Piipponen, p. 044 294 4352, eira.piipponen(at)kao.fi


Hallintopalvelut

työpaikkaluottamusmies

Eero Koskelo, p. 044 421 4388, eero.koskelo(at)kamit.fi


Sivistystoimiala/yleinen

työpaikkaluottamusmies

Terttu Pekkala, p. 044 710 0730, terttu.pekkala(at)edukajaani.fi

varatyöpaikkaluottamusmies

Virpi Kovalainen, p. 044 714 7592, virpi.kovalainen(at)edukajaani.fi


Sivistystoimiala/varhaiskasvatus

työpaikkaluottamusmies

Eeva Heikkinen, p. 050 406 6863 (oma), eevahe9(at)gmail.com

varatyöpaikkaluottamusmies

Heli Juntunen, heli.juntunen(at)kajaani.fi


Toisen asteen koulutusliikelaitos

työpaikkaluottamusmies

Eira Piipponen, p. 044 294 4352, eira.piipponen(at)kao.fi

varatyöpaikkaluottamusmies

Juha Tuikka, p. 044 304 5962, juha.tuikka(at)kao.fi


Kajaanin Mamselli -liikelaitos

työpaikkaluottamusmies

Joni Räisänen, joni.raisanen(at)kajaani.fi

varatyöpaikkaluottamusmies

Marja Huotari, p. 044 421 4033 (työpiste), marja.huotari(at)kajaani.fi